mērķis specializācija pakalpojumi

Mūsu kompānijas mērķis ir kvalitatīvu pakalpojumu piegādes programmatūras izstrādātājiem un izplatītājiem Latvijā un Baltijā. Lai sasniegtu šo mērķi mēs izmantojam IT (informācijas tehnoloģiju) speciālistus, kuri ir uzkrājuši pieredzi programmu testēšanā, analīzē u.c. ar programmas izstrādi saistītās jomās.

Programmu izstrādes un IT pakalpojumu nozarē darbojamies samērā nesen, taču tas nemazina mūsu izstrādājumu un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Jo mēs, pati kompānija, nodarbojamies ar klienta vēlmju noskaidrošanu atbilstoši vispār pieņemtajai praksei un tad ar tālāku šīs informācijas apstrādi nodarbojas mūsu sadarbības partneri un speciālisti, kuriem ir ilggadēja pieredze IT jomā.

Iespējams Jums šķiet, ka apakš - izpildītāju izmantošana sadārdzina mūsu sniegtos pakalpojumus, taču realitāte rāda, ka ir vieglāk uzticēt atsevišķu darbu izpildi citai kompānijai, kurai ir pieejams kvalitatīvs speciālistu loks un, kura šādus pakalpojumus sniedz vairākiem klientiem uzreiz tādejādi samazinot izmaksas uz vienu sniegto pakalpojumu vienību, nekā to darīt pašiem.

Mērķis
Specializācija
Pakalpojumi
Būvmateriāli
Kontakti