* vārds vai segvārds
* e-pasta adrese
visādi komentāri
* <<< meklē bildi

Spiegi. Daudz spiegu. Tie ir dažādi. Kalpo politiskām, rūpnieciskām, bioloģiskām vai cita veida vajadzībām. Pasūtītāji attiecīgi, bet, kā tiek piegādāta informācija? Vai tikai ar viena spiega palīdzību? Dažreiz! Šoreiz, tā tiek vākta pa fragmentiem jeb daļām, ko iesūta daudzi un dažādi šīs profesijas pārstāvji. Savācot materiālu vienkopus, veidojas kopēja aina – zīmējums un jēga, katra sūtītāja darbībai. Kā noprotat, spiegs jeb ziņu pienesējs var būt jebkurš no šīs lapas apmeklētājiem.

"Spiegu karavāna" sākotnēji nav redzama, jo tiek gaidīta iztrūkstošā informācija no to piegādātājiem, t. i., spiegiem. Radzams ir sākums un beigas. Katrs sūtītājs iesūta vizuālu informāciju par iztrūkstošo posmu dotajā zīmējumā. Kāds tas ir? To zina tikai pats šīs ziņas piegādātājs. To ir daudz jeb, jo vairāk tādu ir, jo garāka karavāna un nozīmīgāka misija.

Pilnīgi slepeno karavānas izskatu redzēt un tās virzīšanās mērķi uzzināt varēs, gan, kad attiecīgais iesūtītājs saņems rakstisku paziņojumu uz e-pastu, gan izlasot šai pašā mājas lapā.

Aizpildot blakus esošo formu, tu automātiski kļūsti par "Spiegu karavānas" neredzamo līdzautoru. Veiksmi un slepenu uzvešanos! Attēla izmēri, kādā jāiesūta bilde ir 225x200 pikseļu, nepārsniedzot 150 kb, GIF vai JPG formātā. Vari izmantot arī fonam jau esošo krāsu, kas ir R 241; G 231; B 232. Dotajā formā jāaizpilda obligāti visi lauciņi, kas atzīmēti ar zvaigznīti(*).

Uh! Nu pirmais uzdevums ir paveikts un noticis pilnīgā slepenībā un vilkts garumā līdz nemaņai. Tas, protams, ir darīts apzināti, lai ieinteresētās personas nespētu izjaukt spiegu noslēpumaino darbošanos.

Sākotnēji izskatījās, ka oranžais kamielis ved karavānu pavisam nevainīgā pastaigā uz vienkāpurķēdnieku dzimteni. Ne kā! Apskatot rentgenā saldējumu, konstatēja zeltā lietus kociņus. Jautājums, kam tas ir izdevīgi? Protams, ļaunie zeltmugurkaulnieki no Nevainojamās ielejas gribēja sabarot vienkāpurnieku tautu. Sekas? Neprognazējamas! Šie priekšmeti upuri pārvērš par zelta kociņa vergu. Jā, un tas vēl nav viss! Brīnumainās lietiņas darbojas kopā ar CD disku un mobilo tālruni, ko šie nelaimīgie iegūst balvā apēdot divus saldējumus un paglabājot iepriekš minētos veidojumus. Sākot ar otru kociņu, sasirgušais jau norakstāms uz metāllūžņu izgāzstuvi. Iedomāties vienmugurkalniekam, ka ir no zelta un, pie tam, ar divām kāpurķēdēm, beidzas letāli. Retajam izdodas saglabāt vienkāpurķēdnieka rūsaino prātu. Pateicoties slepeno spiegu aktivitātēm un pacietībai esam atklājuši neģēļus. Tagad par vainīgajiem tikai baumo. Ko? A, kas to lai zina?!

Zemāk var redzēt to, kas izveidojies apkopojot spiegu iesūtīto informāciju. Nu lūk, par šo te, nevienam ne vārda! Apskati karavānu un lasi nākamo uzdevumu!

 

Tad nu nākamais uzdevums ir apzināt to trako vilcienu, kas pa dažādiem neceļiem, kaut ko ved. Neviens nezina, kā tas izskatās. Nu re, pilnīgā slepenībā katram spiegam jāatsūta viena vagona attēls. Ar to pilnīgi pietiks, lai atmaskotu lielu noziedzīgo grupējumu. Dažas pazīmēs ir redzamas zemāk ievietotajos attēlos (lokomotīve un pēdējais vagons). Protams, nevar zināt, cik to vilcēju ir?.