Kompānija.

SIA " Māja B" tika dibināta 2000.gada Maijā. Tās darbības uzsākšanas pamats bija veiksmīgi noslēgtie sadarbības kā arī pirkšanas pārdošanas līgumi ar ārvalstu klientiem. 2000.gadā Māja B galvenokārt nodarbojās ar koka būvkonstrukciju tirdzniecību un spēja sasniegt nopietnu apgrozījumu…………………….. Ls apmērā, kas ļāva kompānijai stabilizēt savu biznesu un attīstīties. Tika izstrādāts nopietns mārketinga projekts un atrasti jauni klienti koka durvju un to aksesuāru tirdzniecībai. 2001.gada kompānijas apgrozījums bija ……………….. Ls.

Pamatojoties uz iepriekš sasniegtajiem rādītājiem un iegūtās pieredzes Māja B ir kompānija, kas specializējas uz preču un pakalpojumu starpniecību. Respektīvi - Jums ir prece/ pakalpojums, bet nav kur to pārdot, sazinieties ar mums un mēs to no Jums nopirksim un pārdosim tālāk. Kompānijas stabilitāti garantē personīgas un uz uzticību balstītas attiecības ar klientiem ārvalstīs. Šīs attiecības nodrošina to, ka spējam uz priekšu apmaksāt vismaz daļu no mums piegādājamās preces. Tas dod Jums iespēju izpildīt lielākas preču piegādes utt. 

Noteikti daudzas kompānijas jau iepriekš ir domājušas par produkcijas/ pakalpojumu eksportu, taču pašas to nav spējušas paveikt - tādēļ, ka nav spējušas atrast klientus, nav spējušas ar tiem vienoties, nav spējušas saražot nepieciešamo apjomu utt, mēs šīs problēmas risinam un varam palīdzēt arī Jums

Papildus starpniecībai mūsu kompānija nodarbojas arī ar dažāda veida konsultāciju sniegšanu, kas saistītas ar jaunu projektu izstrādi, biznesa reorganizāciju, finansu piesaisti. Tuvāku informāciju par šiem pakalpojumiem varat skatīties preces | pakalpojumi - konsultācijas.

Jaunākais no mūsu kompānijas projektiem ir datorprogrammu tirdzniecība internetā. Patreiz sadarbojamies ar vairākām Latvijas kompānijām, lai īstenotu šo projektu. Šai sakarā aicinam iesniegt savus piedāvājumus, idejas un priekšlikumus IT kompānijas, individuālus speciālistus. Mūs interesē dažādas programmas, kuras iespējams pielāgot plašam pircēju spektram. Tuvāk par šo sadaļu lūdzu skatīties Preces | pakalpojumi - IT programmas.

Jautājiet tieši man:

* teksts, ko ierakstīsiet šajā lodziņā tiks nosūtīts tieši uz mūsu firmas darbinieka mobilo telefonu. Un viņš nekavējoties uzklausīs Jūs!!!