Starpniecība.

Kā jau mūsu kompānijas sākumlapā minēts, laika posmā no 2000.gada esam uzkrājuši pietiekami nopietnu pieredzi preču eksportā, kā arī sadarbībā ar ārvalstu kompānijām un, paļaujoties uz iepriekš minēto, uzskatam, ka esam spējīgi palīdzēt arī Jums. 

Patreiz Latvijā un pasaulē ir radies tāds priekšstats, ka nepieciešams izskaust pārpircējus, pircējus - pārdevējus utt, iemesls šādai situācijai iespējams ir uzskats, ka starpieki sadarbību starp ražotāju | pakalpojumu sniedzēju un pircēju padara sarežģītu un sadārdzina. Iespējams, ka ievērojamu iespaidu uz Latvijas iedzīvotājiem un biznesmeņiem ir atstājis 90-to gadu sākums, kad par lētu naudu varēja iegādāties preces tuvajās ārvalstīs un pārdot šeit ar desmitkārtīgu peļņu. Mūsos lielāko iespaidu ir atstājis tas, ka šie pircēji pārdevēji pelnīja n reizes vairāk nekā bija šo preču reālā vērtība. Tā mēs bieži vien domājam arī patreiz.

Mūsu kompānijas darbības pamatprincips ir sekojošs: "preču uzcenojums jeb starpība cenā starp mūsu piegādātāju Latvijā un pircēju ārvalstīs nepārsniedz 5 %." Pie lieliem apjomiem šī likme varētu kristies līdz 3 %.

Taču mūsu kompānija ne tikai pērk un pārdod preces | pakalpojumus, bet arī palīdz finansēt šādus darījumus. Finansēt spējam tādēļ, ka ārvalstu klienti mums uzticas un ir gatavi par tiem piegādājamajām precēm maksāt priekšapmaksu. Uzticība balstās uz to, ka iepriekš piegādātas kvalitatīvas preces noteiktajā laikā.

Kas Jums būtu jādara, ja vēlaties kaut ko pārdot ārvalstīs:

  • Janosūta mums pēc iespējas vairāk informācijas par Jūsu precēm | pakalpojumiem, ko vēlaties eksportēt.

  • Ļoti vēlams, lai Jūs sniegtu vismaz aptuvenas šo preču cenas, vai cenu līmeņus, kuros būtu gatavi slēgt pirkšanas - pārdošanas līgumu.

  • Jānorāda apjomus kādus esat spējīgi ražot.

  • Jānorāda pilna informācija par Jūsu kompāniju: darbinieku skaits, apgrozījums, vecums, utt.

Jautājiet tieši man:

* teksts, ko ierakstīsiet šajā lodziņā tiks nosūtīts tieši uz mūsu firmas darbinieka mobilo telefonu. Un viņš nekavējoties uzklausīs Jūs!!!